تبلیغات
وبلاگ بزرگ شادی و رسیدن به موفقیت - شادی و رسیدن به موفقیت
تاریخ : پنجشنبه 23 آذر 1391 | 10:16 ق.ظ | نویسنده : محمد امینی
ادامه بحث " چهارپایه "شادی" ، ابزار"موفقیت" "


1. یک معنای شفاف برای موفقیت بسازید!

برای به دست آوردن هرچیز، باید به طور روشن آن را بشناسیم. گاه نمی توان معنی یک موضوع را از لابلای کتاب یا راهنمایی استاد به دست آورد و باید خود دست به کار شده با مواد اولیه آن را ساخت. اگر "موفقیت" برای ما به طور شفاف و واضح معنی نداشته باشد، جاده زندگی و مسیر حرکت ما مه آلود و مبهم بوده و طبعاً "جهت حرکت" ما نمی تواند درست باشد. با توجه به این که امروزه، سرعت حرکت به طور شگرفی نسبت به گذشته افزایش یافته و حرکت در زندگی، آهنگ بسیار تندی پیدا کرده، اگر با دید ناواضح حرکت کنیم، مثل راندن اتومبیل در مه و غبار غلیظ کار خطرناکی کرده ایم. در رانندگی ممکن است خطا، با پول قابل جبران باشد اما در مسیر زندگی، برگشت و جبران، با قیمت "عمر" خواهدبود. برای درک موفقیت واقعی، "تقلید"، کارساز نیست، همه باید "اجتهاد" کنند، اما تنها برای خود. پس از همین الان چشم و  گوش درونتان را کاملاً باز کنید و حرف های همه -حتی مرا- کنار بگذارید ... جایی برای انتظار نیست، الان شاد باشید!2. از اشتغال طولانی بپرهیزید!


بزرگ ترین مانع شادی واقعی، گرفتاری دائمی است! ما همواره گرفتار تر از آنیم که شادی را تجربه کنیم. همیشه مشغول تر از آنیم که فرصت فکر کردن به معنی موفقیت را داشته باشیم. آن قدر کار داریم که نمی توانیم با خانواده یا عزیزانمان باشیم. فقط هرروز و همه ساعت و همچنین در همه ایام عمر، در گرفتاری غرق هستیم .
منبع "irden.com "

با آرزوی شادی و رسیدن به موفقیت برای شما در زندگی ....

www.aramgroup.ir
طبقه بندی: راه شاد بودن، رابطه شادی و موفقیت،
برچسب ها: شادی و رسیدن به موفقیت، تجسم خلاق، استاد آرام، دانلود عکس جدید وزیبا، متخصص بیماری ها، راه های موفقیت، روش شاد شدن،
دنبالک ها: تجسم خلاق،