تبلیغات
وبلاگ بزرگ شادی و رسیدن به موفقیت - رسیدن به شادی و خوشحالی
تاریخ : پنجشنبه 3 اسفند 1391 | 03:48 ب.ظ | نویسنده : محمد امینی

ادامه مبحث چهارپایه "شادی" ، ابزار "موفقیت" 
 

4. شادی خود را اولین مزد خود کنید!

بین شادی و نوع دوستی یک ارتباط بزرگ هست ! همیشه برای هرکاری ابتدا رضایت و شادی خود را درنظر داشته باشید. این ابداً خودخواهی به معنی منفی آن نیست! وقتی شما شاد باشید ، همان طور که نفس می کشید، شادی را بین مردم منتشر می کنید . وقتی شاد باشید ، دنیا را متفاوت می سازید .

 پس اولویت دادن به 
شادی و رسیدن موفقیت نه تنها شما را سرزنده و موفق پیش می برد بلکه در نهایت به شادی اطرافیان شما هم خواهد انجامید . حتی رییس شما هم اگر دانا باشد، از شادبودن شما بیش از کارکردن شما لذت می برد . هرکاری را آغاز می کنید باید ابتداشادی خود شما را تأمین کند وگرنه بی‌هوده است .

 اگر 
شادی را از همان ابتدای کار برای خود به عنوان مزد منظور کنید، انجام کار نه تنها خستگی آور نیست، که لذت بخش شده و تمرکزتان را افزایش می دهد. چنین کارکردنی است که موفقیت را به شما عطا می کند.

پس مبادا فکر کنیم که باید اول موفق شویم و به 
موفقیت دست پیدا کنیم ، تا بعد شادی کنیم . ابتدا پولدار شویم بعد ویلا بخریم و شادی را دعوت کنیم. یادمان باشد که حتی در فرهنگ لغت فارسی و لاتین همشادی (Happiness) قبل از موفقیت (Success) آمده است ! پس نیاز به پیش نیاز برای شادی ندارید، جشن بگیرید و از زندگی لذت ببرید تا به موفقیت نیز دست پیدا کنید .

منبع "irden.com "برچسب ها: کسب آرامش و راحتی، رسیدن به موفقیت، رسیدن به شادی،